• 02764745540
 • 05417413936
 • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • 09:00 24:00
kapida odeme banner video izle banner n11 meltem banner matkapli aparat banner fiyatlar banner
Tüy yolma sistemleri veya yolma makinarımız üzerine enine boyuna bilmek istediğiniz her şey için Kılavuz videolarımızı izleyiniz
Acaba benim şartlarıma ya da yaptığım işim niteliğine hangi meltem modelleri uygundur derseniz 4. ve 5. kılavuz videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.
Online mağazalarımız: ---> TRENDYOL
 

Meltem C-180 Ceviz Badem Soyma Makinesi

"Kapıda Nakit Ödeme & Mail Order Peşin Fiyatına 1-4 Taksit & Vade Farklı 12'ye varan Taksit"

MELTEM C-180 SABİT 90 DEVİR DAKİKA

dayimak c 180 ceviz soyma makinesi 2

ÖZELLİKLER

 • 180 Litre iç hacimle tek seferde 90 kg. ceviz
 • 1,5 kw. / 2 Hp wolt motor
 • Özdemir En-63 redüktör
 • Sulama Tesisatı
 • V tipi lazer kesim soyuculu orta türbilatör çevirme kanatları
 • V tipi lazer kesim dip tanbur soyma pıçakları
 • Çapaklı sac ile her noktadan soyma yapısına sahip kazan
 • Ölçüler: 65/85/94
 • Saatte 550 kilogram ceviz soyma
 

Meltem C-180 önemli bir miktarda ceviz yetiştiricileri için düşünülmüş 90 kg. lık büyük soyma haznesine sahiptir. En temelde zayiat vermeden temiz ve hızlı soyabilme yapabilmesi için sadece gerekli teknik ekipman ve donanımı olan bir makinedir.

Bir makineden; sadece ceviz soysun yeter, ekstra aksesuara fazladan özelliklere gerek yok diyenler için bu model olağanüstü dakikalar içerisinde ceviz soyma işini bitirirken zayiat vermemesi içinde iç teknik yapısı gerekli şekilde tasarlanmıştır.

Meltem C-180 sadece işini yapar.

V tipi lazer kesim türbülatör orta kanatlar dip ve orta bölgelerdeki çevirmeyi güçlendirerek yan genişletişmiş soyma sacının her noktasından verim alınmasını sağlar. Türbülatör orta kanat tanbura ek olarak montajlanmıştır. Kullanım durumuna göre tanbura bağlı olduğu birkaç cıvatadan sökülerek çıkartılabilir.

Soyma kazanı, tanbur ve iç kapak yapısı her noktadan lazer kesim soyma kanat ve pıçaklarıyla güçlendirilmiş tasarımı sayesinde dakikalar içinde kabuk temizleme işini bitirir.

Ayrıca iç tasarımında soyarken ceviz kırılmalarına izin vermeyen bir çalışma yapısına sahiptir.

Orta çevirme kanadının türbülatör yapısı, dip tanburdaki lazer kesim pıçaklarının kazana olan mesafesi, kapak iç yapısının kazan hizasına olan uygunluğu gibi ince düşünülmüş tasarımı sayesinde zayiat vermeden hızlı bir kabuk soyma yapılmaktadır.

Üst dairesel sulama borusu makineye entegredir ve her noktadan sulama yapmaktadır.

1.500 Watt 2 hp motoru makinenin ihtiyaç duyduğu gücü fazlasıyla üreterek kullanım süresinde yorulma ısınma gibi kesinlikle motor kaynaklı sıkıntılar yaşatmaz.

Motor ve tanbur yatağı arasındaki 63 gövde şanzuman da 90 kg. ceviz yüklemesi için yeterli destek sağlar.

Meltem C-180 makinede ideal bir ceviz soyumu için gerekli tüm teknik ve donanım özellikleri işini yapabilecek yeterliliğe sahipken görsellikte sadece işine odaklanan ekonomi dostu bir makinedir.

Opsiyonel olarak devir ayar özelliğiyle panodaki hız kontrol kolundan soyulan cevizin gün yanığı, zayıf ve ince kabuklu durumuna göre çevirme hızının azaltılması veya kalın ve sağlam kabuklu cevizlerde de soymayı daha da çabuklaştırmak için hızın arttırılması sağlanmaktadır.

Rendeli soyma yapısı ve özellikle badem soyma için de tasarlanmış iç soyma yapısı sayesinde hem ceviz ve hem de badem soyumu için kullanıma sahiptir.

dayimak c 130 ceviz soyma makinesi 1
 
 
dayimak ceviz soyma makineleri