• 02764745540
  • 05417413936
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 09:00 24:00
kapida odeme banner video izle banner n11 meltem banner matkapli aparat banner fiyatlar banner
Tüy yolma sistemleri veya yolma makinarımız üzerine enine boyuna bilmek istediğiniz her şey için Kılavuz videolarımızı izleyiniz
Acaba benim şartlarıma ya da yaptığım işim niteliğine hangi meltem modelleri uygundur derseniz 4. ve 5. kılavuz videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.
Online mağazalarımız: ---> TRENDYOL
 

SİPARİŞ VE TESLİMAT

TAVUK HİNDİ ÖRDEK KAZ BIDIRCIN TÜY YOLMA MAKİNELERİ SİPARİŞ VE kapida odeme meltem yolma makinasiTESLİMAT BİLGİLERİ

Yolma makinesi siparişi için iletişim telefonlarından bizi arayınız.

Telefon görüşmesinde şu an ihtiyacınız olan makine veya ileriki yıllarda kapasiteyi arttırma veya kümes hayvanlarını çeşitlendirme durumunuz karşısında da yine tüy yolma işinizi görebileceğiniz yeterlilikte bir makine seçimi konusunda size yardımcı olmamız doğru  bir yolma makinesi modeli satın almanızı sağlar.

Telefon siparişinde teslimat adresi ve varsa fatura adresi verilmesi yeterlidir.Genelde tüm modellerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. Teslimat, adresinizin bize olan yakınlığına göre 1,2 veya 3 günde yapılmaktadır.

Makina ücretiyle beraber kargo ücretini adresinizde teslimat sırasında kargo elemanına nakit olarak veya kredi kartı kullanarak ödeyebilirsiniz. Normalde ürünler kapıda ödeme ile gönderildiği gibi banka havalesi veya mail order seçimiyle taksitlendirme de yapılmaktadır.

TÜY YOLMA MAKİNELERİ YURTİÇİ VE ARAS KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR. ÖDEME TESLİMATTA NAKİT & KREDİ KARTI OLARAK YAPILIR.