GSM: 0 (541) 741 39 36   SABİT: 0(276) 474 55 40
Yolum Test Videosu İZLEYİN. Veya Videolar sayfasına ULAŞIN.
FACEBOOK
meltem solvideolarfiyatlarkatalokbrosurkapida odemetermometren11telefonyardimmeltem sag
TÜM YOLMA MAKİNELERİMİZ KREDİ KARTINA 2-4-6 TAKSİT
YOLMA MAKİNALARIMIZ YENİLENDİ VE ÇEŞİTLENDİ. 2 YIL SERVİS 10 YIL PARÇA VE ÖMÜR BOYU KULLANIM GARANTİLİ..
İddia ediyoruz: "Yapı ve kullanım kalitesinde daha üstünü yok..! Dileyen araştırabilir, kıyaslayabilir"

KURU TÜY YOLMA MAKİNESİ MAKSİ

KURU YOLUM MAXİ

kuru yolma 2018 Kanatlı kümes hayvanları olan tavuk ördek ve kazların kesim sonrası tüy yolumunu yapar.

Tüyü yolunacak olan tavuk kaz veya ördek herhangi sıcak veya soğuk bir suya girmediği için  hijyen ve sağlık açısından tercih edilen makinedir.

Yolum sonrası tavukların derisi orjinalliğini kaybetmez. Tavuk normal şartlarda olan raf ömrü zamanını korur.

Piyasada tüketicilerin en çok tercih ettiği tavuk ördek veya kaz tüy yolum metodunu uygular.

Kesim sonrası mesela tavuk makinenin yolum ağzında elde tutularak manuel olarak tüy yolma işlemi yapılır. Bir yolum tahmini 3 dakika civarında biter ve tam oranda bir tüy yolumu yapılır.

Yolum yapılan tüyler yolum öncesi makineye takılan bir depolama çuvalına tahliye edildiğinden yolum sırasında ortama tüy dağıtmadan temiz bir yolum işlemi olur.

 Not: Türkiye'de yıllardır talep gören ama ne imalatı ve ne de ithal satışı olan bu makineyi ülkemiz kullanıcılarına Meltem Makina tarafından kazandırmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Malum kuru yolum tavuk her zaman ve herkes için muteberdir önceliklidir değerlidir ve ücreti de buna mukabil tabiki fazladır. Arz her zaman kuru yolum tavuğa yöneliktir. 

Günlük kesim kapasitesi yüksek olan üreticiler ne yazık ki iş gücü yoğunluğu açısından sulu yolma makinelerinde dakikalar içinde onlarca tavuk yolumu yapmanın avantajı yanında ülkemizde kuru yolum makinelerinin şu ana kadar imalatı ve ithal satışının olmaması sebebiyle de olan talebi işçi tutup elle tavuk yolumu yaptırmanın sıkıntısından her zaman kaçmışlardır. Kıyaslamak gerekirse sulu yolum makinelerinde dakikada onlarca tavuk yolunurken kuru yolma makinsesinde bir tavuğun üç dakikada yolunması dezavantajdır ama günümüz teknolojisinde dakikada onlarca tavuğu kuru yolum yapacak tezgah tipi bir makina veya kurulu bir sistem yoktur. 

Son bir buçuk yıldır çok çok kıt imkan ve şartlar altında çok yönlü olarak ele alıp çalıştığımız kuru yolum sistemleri üzerinde ilk etapta imalata alacağımız makine üstte resmi görülen dünya standartlarında kullanım özellikleri olan makinedir. Kuruyolum Maxi olarak model adı alan makine çift motorlu ve büyük kümes hayvanları olan tavuk ördek ve kaz yolumu için uygun yapı özelliğindedir.

İlk model resmini üstte paylaştığımız bu makinenin arge çalışmaları henüz devam etmekte olup çok çok kısa bir zaman diliminde seri imalata girecektir.

kuru tuy yolma makinesi 2018   kuru yolum makinesi 2018   tavuk kuru yolma makinesi 2018

Tags: tavuk yolma makinesi tavuk yolma makinası yolma makinesi kuru yolma tavuk kuru yolum tavuk kuru yolma makinesi kuru yolum tavuk makinesi kuru yolum makinesi meltem tüy yolma kuru yolum

  • Hits: 450
Meltem Tavuk Yolma Makineleri
(0276) 474 55 40
(0541) 741 39 36